Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Rosnąca oferta lotów do Stambułu

Pegasus zwiększa częstotliwość lotów na lotnisku w Dortmundzie 

Skyline istanbul dortmund airport
Skyline von Istanbul © Avigator Fortuner / shutterstock.com

Linie lotnicze Pegasus przygotowują się do sezonu letniego i od 1 kwietnia 2024 roku będą dalej rozszerzać ofertę lotów na lotnisku w Dortmundzie. W połowie grudnia turecki niskobudżetowy przewoźnik dodał do swojej siatki połączeń trasę z Dortmundu na lotnisko Sabiha Gökçen w Stambule. Ze względu na duże obłożenie podjęto decyzję o zwiększeniu liczby cotygodniowych lotów z trzech do pięciu.

Obecnie Pegasus obsługuje połączenie w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Od kwietnia pasażerowie będą mogli podróżować nad Bosfor także w środy i piątki. „Popyt znacznie przekracza nasze oczekiwania. Cieszymy się, że wspólnie z Pegasusem możemy szybko reagować na zwiększony popyt” — mówi Guido Miletic, dyrektor ds. usług lotniskowych oraz marketingu i sprzedaży. „Większe możliwości nie tylko zwiększają elastyczność podróży między Dortmundem a Stambułem. Tworzymy również dodatkowe możliwości planowania potencjalnych lotów łączonych” — kontynuuje Guido Miletic.

Turecka metropolia jest popularnym celem podróży dla turystów, osób podróżujących służbowo i wracających do domu, a także działa jako ważny węzeł gospodarczy i turystyczny między Europą a Azją. Dzięki rozbudowanej siatce tras Pegasus zapewnia dostęp ze Stambułu do ponad 130 innych miejsc docelowych w 50 różnych krajach.

Rozszerzoną ofertę można już rezerwować za pośrednictwem strony Pegausa i strony internetowej lotniska.