Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Odprawa

Informacje na temat czasu zakończenia odprawy i odprawy poprzedniego wieczoru

Check in

Okienka odprawy danego lotu są otwierane na 2 godziny przed lotem.

W celu sprawnego załatwienia formalności oraz punktualnego odlotu powinni Państwo stawić się odpowiednio wcześnie przed odlotem (zalecany czas to 90–120 minut) przy stanowisku odprawy Państwa linii lotniczych. Jeśli pojawią się Państwo później może się to wiązać z odmową przyjęcia na pokład.

Proszę dowiedzieć się w swoich liniach lotniczych lub u organizatora wycieczki, kiedy możliwa jest odprawa. 

Należy przybyć na bramke najpóźniej 40 minut przed odlotem.

Sicherheitskontrolle piktogramm
Aby jeszcze bardziej przyspieszyć odprawę na lotnisku: Proszę zwrócić uwagę na to, który z dwóch punktów kontrolnych zostanie Państwu przydzielony. Wskazówki dot. przydzielonego punktu kontrolnego można znaleźć na wyświetlaczach odlotów w terminalu lub na stronie internetowej portu lotniczego Dortmund w sekcji Odloty. W razie pytań chętnie pomoże Państwu nasz personel na miejscu.

Odprawa poprzedniego wieczoru

Warto zrobić odprawę dzień wcześniej wieczorem, aby mieć mniej spraw do załatwienia kolejnego dnia. Można skorzystać z usługi oferowanej przez niektóre linie lotnicze i nadać bagaż już w wieczór poprzedzający podróż. Dzięki temu w dniu wylotu ominą Państwa kolejki przy odprawie i będą mogli Państwo przejść bezpośrednio do kontroli bezpieczeństwa na poziomie odlotów.

Terminy Godziny odpraw Dotyczy lotów kolejnego dnia
SunExpress godz. 18:00-21:00

wszystkie loty (usługa płatna)


Ważne: Podczas odprawy należy przedłożyć dowody osobiste lub paszporty
wszystkich osób, których bagaż zostanie nadany. Podczas odprawy poprzedniego wieczoru nie można nadać broni długiej ani krótkiej.