Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Fast Lane

Bezpośrednia droga do kontroli bezpieczeństwa

Flughafen dortmund kiwi com fast lane

Pasażerowie na lotnisku w Dortmundzie mogą skorzystać z szybkiego pasa, aby szybciej dostać się do kontroli bezpieczeństwa. Oddzielny dostęp jest odpłatny i jest dostępny tylko w punkcie kontrolnym B.

Uwaga: Bilety można kupić tylko online, na miejscu (w terminalu) nie są dostępne. Bilety na Fast Lane można rezerwować za pośrednictwem następujących sklepów internetowych:

Dostawcą usługi Fast Lane jest firma ParkVia i partnerzy z nią stowarzyszeni.

Pasażerowie, którzy zarezerwowali odpowiednią usługę za pośrednictwem Kiwi.com, mogą również korzystać z Szybkiego Pasa.

To takie proste i szybkie:

  1. Kup bilet na Fast Lane online.
  2. Przejdź do pasa szybkiego ruchu w punkcie kontrolnym B i przygotuj swój bilet na pas szybkiego ruchu oraz kartę pokładową. 
  3. Skorzystaj z szybkiego pasa i najpierw zeskanuj swoją kartę pokładową przy kontroli dostępu, a następnie przyłóż do niej bilet Fast Lane. Proszę postępować zgodnie z instrukcjami na monitorze.

Proszę zwrócić uwagę: Nawet w przypadku korzystania z biletu Fast Lane, pasażerowie muszą mieć wystarczająco dużo czasu na odprawę, kontrolę bezpieczeństwa i kontrolę paszportową. Prosimy pamiętać, że spóźnienie się na bramkę może spowodować odmowę przyjęcia na pokład samolotu. Z reguły lotnisko w Dortmundzie zaleca, aby pasażerowie przybyli na lotnisko co najmniej 2,5 godziny przed odlotem.