Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Loty krajoznawcze

Zapraszamy do poznania atrakcji Dortmundu i okolic

Polecamy loty krajoznawcze! Zachęcamy Państwa do obejrzenia Dortmundu, Zagłębia Ruhry i sąsiedniego regionu Sauerland z perspektywy ptaka i do odkrycia najpiękniejszych atrakcji turystycznych w zupełnie wyjątkowy sposób.

Loty krajoznawcze Czerwonym Baronem

Rundflug roter baron

Wywołujący uczucie nostalgii samolot, nazywany z czułością „Czerwonym Baronem”, należy do najstarszych i największych na świecie dwupłatowców, które jeszcze latają. Warto obejrzeć wspomniany region z najpiękniejszej perspektywy podczas lotu historycznym samolotem. Na pokładzie podczas lotu uzyskają Państwo wiele interesujących informacji o samolocie i lotnictwie z dawniejszych czasów, nie wspominając o wyjątkowych przeżyciach, które czekają Państwa w czasie lotu.

Każdej niedzieli – w przypadku rezerwacji dla min. 8 osób również w wybranym przez Państwa terminie – odbywają się loty na niżej wymienionych trasach:

Widok z płaszczyzny

Trasy zwiedzania

Wieża Florianturm w parku Westfalenpark, stadion Signal Iduna Park (klub piłkarski Borussia Dortmund), dzielnica Bittermark, jezioro Phönixsee, część miasta Stadtkrone Ost i port.

Podobnie jak trasa 1, a następnie dalej do Bochum (obserwatorium astronomiczne, muzeum górnictwa, uniwersytet), Witten, Hattingen, akwen Kemnader Stausee, Ergste, Villigst, Schwerte, Fröndenberg.

Podobnie jak trasa 2, a następnie dalej przez Hattingen (akwen Kemnader Stausee, Henrichshütte), Gelsenkirchen (stadion Veltins Arena Schalke, tor wyścigów konnych Trabrennbahn, Essen (jezioro Baldeney See), aż do Renu pod Duisburgiem z największym portem śródlądowym w Europie i z powrotem na lotnisko w Dortmundzie.

Loty krajoznawcze Czerwonym Baronem z Dortmundu można rezerwować u organizatora:

AIR ALBATROS GmbH
Brunshofstr. 3
45470 Mülheim/Ruhr
Tel. +49.208.37 01 91
Web: www.rundflug-ruhrgebiet.de
E-Mail: service@rundflug-ruhrgebiet.de