Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Loty krajoznawcze

Zapraszamy do poznania atrakcji Dortmundu i okolic

Polecamy loty krajoznawcze! Zachęcamy Państwa do obejrzenia Dortmundu, Zagłębia Ruhry i sąsiedniego regionu Sauerland z perspektywy ptaka i do odkrycia najpiękniejszych atrakcji turystycznych w zupełnie wyjątkowy sposób.

Loty krajoznawcze Czerwonym Baronem

Rundflug roter baron

Wywołujący uczucie nostalgii samolot, nazywany z czułością „Czerwonym Baronem”, należy do najstarszych i największych na świecie dwupłatowców, które jeszcze latają. Warto obejrzeć wspomniany region z najpiękniejszej perspektywy podczas lotu historycznym samolotem. Na pokładzie podczas lotu uzyskają Państwo wiele interesujących informacji o samolocie i lotnictwie z dawniejszych czasów, nie wspominając o wyjątkowych przeżyciach, które czekają Państwa w czasie lotu.

Każdej niedzieli – w przypadku rezerwacji dla min. 8 osób również w wybranym przez Państwa terminie – odbywają się loty na niżej wymienionych trasach:

Trasy zwiedzania

Wieża Florianturm w parku Westfalenpark, stadion Signal Iduna Park (klub piłkarski Borussia Dortmund), dzielnica Bittermark, jezioro Phönixsee, część miasta Stadtkrone Ost i port.

Podobnie jak trasa 1, a następnie dalej do Bochum (obserwatorium astronomiczne, muzeum górnictwa, uniwersytet), Witten, Hattingen, akwen Kemnader Stausee, Ergste, Villigst, Schwerte, Fröndenberg.

Podobnie jak trasa 2, a następnie dalej przez Hattingen (akwen Kemnader Stausee, Henrichshütte), Gelsenkirchen (stadion Veltins Arena Schalke, tor wyścigów konnych Trabrennbahn, Essen (jezioro Baldeney See), aż do Renu pod Duisburgiem z największym portem śródlądowym w Europie i z powrotem na lotnisko w Dortmundzie.

Loty krajoznawcze Czerwonym Baronem z Dortmundu można rezerwować u organizatora:

Hot Air Balloon & AIR ALBATROS GmbH
Brunshofstr. 3
45470 Mülheim/Ruhr
Tel. +49.208.37 01 91
Web: www.hot-air-balloon.de
E-Mail: service@hot-air-balloon.de

Loty krajoznawcze helikopterem z Dortmundu

Hubschrauber rundfluege ueber dortmund

Zapraszamy na loty krajoznawcze z wylotem z Dortmundu po atrakcjach Zagłębia Ruhry z interesującymi obiektami kultury przemysłowej. W helikopterze aveo air service są wygodne miejsca dla 3 pasażerów biorących udział w locie krajoznawczym.


Bilety można nabyć online na stronie: www.aveoair.com.

aveo air service GmbH & Co. KG
Schwarze Heide 35
46569 Hünxe

Tel. 0800.35 94 82 4  (Bezpłatnie z niemieckiej sieci stacjonarnej)
Web: www.aveoair.com
E-Mail: rundflug@aveoair.com

Loty widokowe „Ciotką Ju”

Rundflug mit der tante ju
© Deutsche Lufthansa Berlin-Stiftung | Foto: Joe Rimensberger
Deutsche Lufthansa Berlin-Stiftung niestety zatrzymał loty pasażerskie na Ju 52.