Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Samochody osobowe

Przyjazd i odjazd samochodem osobowym

Port lotniczy w Dortmundzie, usytuowany na wschodnim krańcu Zagłębia Ruhry, jest szybko i łatwo dostępny ze wszystkich kierunków drogami krajowymi. Jest korzystnie położony przy autostradzie A 40 (B1) i A 44 – nie jest wymagane posiadanie samochodowej plakietki ekologicznej.

Na miejscu dostępnych jest ok. 5100 miejsc parkingowych.

Potrzebujemy Twojej zgody na ładowanie map Google.

Aby pokazać zawartość mapy na naszej stronie, zintegrowaliśmy komponenty strony z usługą Mapy Google. Sprawdź szczegóły i zaakceptuj usługę, aby móc zobaczyć tę mapę.

Dane dla urządzeń nawigacyjnych

Adres terminalu: Flughafenring 2, 44319 Dortmund
Współrzędne geograficzne: E 7° 36' 47'' szerokości geograficznej, N 51° 30' 53'' długości geograficznej

Opisy dojazdu

Jadąc z zachodniej części Zagłębia Ruhry, zamiast z autostrady A 40 można
alternatywnie skorzystać z autostrady A 2 (w kierunku Hanoweru), następnie z drogi krajowej B 236 (w kierunku Schwerte), a następnie z B 1 (w kierunku Unny). Prosimy o skorzystanie ze zjazdu Holzwickede/Dortmund Flughafen – kilka metrów od niego znajduje się droga dojazdowa do terminala i przynależnych do niego parkingów oraz miejsc parkingowych portu lotniczego w Dortmundzie.

W celu dotarcia do portu lotniczego w Dortmundzie z kierunku Wuppertal,
Hagen i Bergisches Land zalecamy skorzystanie z autostrady A1 do Münster/Bremy. Na węźle autostrady Dortmund/Unna należy wjechać na drogę A44/B1 w kierunku Dortmundu. Prosimy o skorzystanie ze zjazdu Holzwickede/Dortmund Flughafen – kilka metrów od niego znajduje się droga dojazdowa do terminala i przynależnych do niego parkingów oraz miejsc parkingowych portu lotniczego w Dortmundzie.

W celu dotarcia do portu lotniczego w Dortmundzie z kierunku Münsterland
lub Kamen/Bergkamen zalecamy skorzystanie z autostrady A1 w kierunku Dortmundu/Kolonii. Na węźle autostrady Dortmund/Unna należy wjechać na drogę A44/B1 w kierunku Dortmundu. Prosimy o skorzystanie ze zjazdu Holzwickede/Dortmund Flughafen – kilka metrów od niego znajduje się droga dojazdowa do terminala i przynależnych do niego parkingów oraz miejsc parkingowych portu lotniczego w Dortmundzie.

W celu dotarcia do portu lotniczego w Dortmundzie z kierunku Ostwestfalen
lub Hamm zalecamy skorzystanie z autostrady A2 w kierunku Oberhausen. Od węzła łączącego autostradę z drogą krajową Kamen/Bergkamen należy wjechać na autostradę A1 w kierunku Dortmundu/Kolonii, a następnie – na węźle autostrady Dortmund/Unna – wjechać na drogę A44/B1 w kierunku Dortmundu. Prosimy o skorzystanie ze zjazdu Holzwickede/Dortmund Flughafen – kilka metrów od niego znajduje się droga dojazdowa do terminala i przynależnych do niego parkingów oraz miejsc parkingowych portu lotniczego w Dortmundzie.

Podróżując z kierunku Soester Börde lub Unny, należy jechać drogą A44/B1 w kierunku Dortmundu. Prosimy o skorzystanie ze zjazdu Holzwickede/Dortmund Flughafen – kilka metrów od niego znajduje się droga dojazdowa do terminala i przynależnych do niego parkingów oraz miejsc parkingowych portu lotniczego w Dortmundzie.

W celu dotarcia do portu lotniczego w Dortmundzie z kierunku Sauerland
zalecamy skorzystanie z drogi A445/B63 w kierunku Werl/Hamm, a następnie – od węzła Werl – z drogi A44/B1 w kierunku Dortmundu. Prosimy o skorzystanie ze zjazdu Holzwickede/Dortmund Flughafen – kilka metrów od niego znajduje się droga dojazdowa do terminala i przynależnych do niego parkingów oraz miejsc parkingowych portu lotniczego w Dortmundzie.