Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Gastronomia i sklepy

Restauracje, sklepy i usługi na lotnisku

Pasażerowie i goście mogą skorzystać na terenie lotniska Dortmund Airport z urozmaiconej oferty gastronomicznej na wszystkich trzech poziomach terminala. Pasażerowie z ważnymi kartami pokładowymi mogą ponadto korzystać z szerokiego asortymentu sklepu bezcłowego Heinemann w strefie zastrzeżonej.

Sklep bezcłowy Heinemann

Heinemann

Zarówno osoby często podróżujące, jak i urlopowicze znajdą w bezcłowych sklepach Heinemann duży wybór perfum, kosmetyków i alkoholi — wszystko w korzystnych cenach. A co najważniejsze każdy wylatujący pasażer może dokonywać zakupów w sklepie bezcłowym przy użyciu karty pokładowej. Dotyczy to również lotów krajowych.

Z nieograniczonych możliwości zakupu nieopodatkowanych papierosów, cygar i tabaki tak jak dotychczas mogą korzystać jedynie podróżujący do krajów poza Unią Europejską i na Wyspy Kanaryjskie (należy przestrzegać przepisów dotyczących wwozu wyrobów tytoniowych). 

Sklep bezcłowy Heinemann na lotnisku Dortmund Airport oferuje liczne usługi. Można na przykład w prosty sposób zamówić towary online, korzystając z usługi zamówienia wstępnego, i odebrać je w sklepie bezcłowym na lotnisku w Dortmundzie. Kolejną atrakcyjną usługą jest opcja odbioru (pick-up service). Firma Heinemann przechowuje zakupy aż do Państwa powrotu w punkcie odbioru (pick-up point).

www.heinemann-shop.com

Coffee Fellows

Coffee fellows logo
Skróć sobie czas oczekiwania w terminalu portu lotniczego w Dortmundzie dzięki aromatycznym kawom oraz słodkim przekąskom. Kawiarnia Coffee Fellows zaprasza na kawę w ogólnodostępnej strefie na poziomie odlotów (poziom 1). 
Oprócz klasycznych herbat i kaw znajdziesz tutaj smaczne przekąski, takie jak bajgle, kanapki oraz ciasta i pieczywo. 

www.coffee-fellows.com

Restauracja Bella Vista

Bellavista1

W restauracji Bella Vista w galerii/na poziomie 2 terminala lotniska Dortmund Airport można się cieszyć wspaniałym widokiem na płytę postojową lotniska oraz pysznościami z woka lub z grilla albo różnorodnymi potrawami z makaronów.

Przy ładnej pogodzie dodatkowo można usiąść na tarasie dla odwiedzających i tam rozkoszować się smakiem potraw i napojów.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą zarezerwować stolik, zespół działu gastronomii lotniska jest do Państwa dyspozycji pod następującym numerem telefonu: +49.231.9213-830

Proszę zauważyć, że Bella Vista jest zamknięta w soboty.

East Bar + Shop/West Bar

Eastshop

Na poziomie odlotów/poziomie 1 pasażerowie i goście mogą kupić w publicznym obszarze terminala lotniska Dortmund Airport napoje i przekąski w sklepie East Bar + Shop. Również w punkcie kontroli bezpieczeństwa znajdą Państwo podobnie szeroki asortyment sklepu West Bar + Shop. W obu miejscach sklepy te oferują liczne akcesoria do podróży, literaturę, artykuły tytoniowe i upominki.