Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Gastronomia i sklepy

Restauracje, sklepy i usługi na lotnisku

Pasażerowie i goście znajdą na lotnisku w Dortmundzie zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. Pasażerowie z ważnymi kartami pokładowymi mogą ponadto korzystać z szerokiego asortymentu sklepu bezcłowego Heinemann w strefie zastrzeżonej.

Sklep bezcłowy Heinemann

Heinemann duty free shop

Zarówno osoby często podróżujące, jak i urlopowicze znajdą w bezcłowych sklepach Heinemann duży wybór perfum, kosmetyków i alkoholi — wszystko w korzystnych cenach. A co najważniejsze każdy wylatujący pasażer może dokonywać zakupów w sklepie bezcłowym przy użyciu karty pokładowej. Dotyczy to również lotów krajowych.

Z nieograniczonych możliwości zakupu nieopodatkowanych papierosów, cygar i tabaki tak jak dotychczas mogą korzystać jedynie podróżujący do krajów poza Unią Europejską i na Wyspy Kanaryjskie (należy przestrzegać przepisów dotyczących wwozu wyrobów tytoniowych). 

Sklep bezcłowy Heinemann na lotnisku Dortmund Airport oferuje liczne usługi. Można na przykład w prosty sposób zamówić towary online, korzystając z usługi zamówienia wstępnego, i odebrać je w sklepie bezcłowym na lotnisku w Dortmundzie. Kolejną atrakcyjną usługą jest opcja odbioru (pick-up service). Firma Heinemann przechowuje zakupy aż do Państwa powrotu w punkcie odbioru (pick-up point).

www.heinemann-shop.com

Südbar am Airport

Neue gastro abflughalle dortmund airport

Skróć czas oczekiwania w terminalu lotniska w Dortmundzie dzięki pysznym specjałom kawowym, napojom bezalkoholowym, słodkim i pikantnym przekąskom. Przeglądaj bogaty wybór gazet i czasopism, artykułów podróżniczych i zabawek, a także artykułów dla fanów BVB. W ofercie znajdują się również wyroby tytoniowe.

Sklep znajduje się w strefie publicznej na poziomie odlotów (poziom 1), obok punktu kontrolnego A.

Godziny otwarcia:
pn.-ndz.: godz 06:00 – 20:00 

Take Away

Take away shop

Napoje, przekąski i wyroby tytoniowe można kupić na stoisku Take Away za punktem kontroli bezpieczeństwa w drodze do poczekalni od 7 do 12.

Godziny otwarcia wynikają z wyjść w poczekalniach 7 - 12.

WESTBar

West bar dortmund airport

WESTBar znajduje się za punktem kontroli bezpieczeństwa w kierunku bramek 0-6. Asortyment obejmuje napoje, przekąski i literaturę.

Zazwyczaj otwarte od 04:30 do 30 minut przed ostatnim odjazdem.