Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Gastronomia i sklepy

Restauracje, sklepy i usługi na lotnisku

Pasażerowie i goście znajdą na lotnisku w Dortmundzie zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. Pasażerowie z ważnymi kartami pokładowymi mogą ponadto korzystać z szerokiego asortymentu sklepu bezcłowego Heinemann w strefie zastrzeżonej.

Sklep bezcłowy Heinemann

Heinemann

Zarówno osoby często podróżujące, jak i urlopowicze znajdą w bezcłowych sklepach Heinemann duży wybór perfum, kosmetyków i alkoholi — wszystko w korzystnych cenach. A co najważniejsze każdy wylatujący pasażer może dokonywać zakupów w sklepie bezcłowym przy użyciu karty pokładowej. Dotyczy to również lotów krajowych.

Z nieograniczonych możliwości zakupu nieopodatkowanych papierosów, cygar i tabaki tak jak dotychczas mogą korzystać jedynie podróżujący do krajów poza Unią Europejską i na Wyspy Kanaryjskie (należy przestrzegać przepisów dotyczących wwozu wyrobów tytoniowych). 

Sklep bezcłowy Heinemann na lotnisku Dortmund Airport oferuje liczne usługi. Można na przykład w prosty sposób zamówić towary online, korzystając z usługi zamówienia wstępnego, i odebrać je w sklepie bezcłowym na lotnisku w Dortmundzie. Kolejną atrakcyjną usługą jest opcja odbioru (pick-up service). Firma Heinemann przechowuje zakupy aż do Państwa powrotu w punkcie odbioru (pick-up point).

www.heinemann-shop.com

Dortmund airport umbau

W przestrzeni publicznej dawnej Coffee Fellows na poziomie odlotów (poziom 1) powstaje obecnie nowa oferta gastronomiczna.

Do tego czasu ciepłe i zimne napoje, a także zimne przekąski będą sprzedawane w rejonie dawnego EastBar (poziom Departures (Level 1)).

Restauracja Bella Vista

Bellavista1

W restauracji Bella Vista w galerii/na poziomie 2 terminala lotniska Dortmund Airport można się cieszyć wspaniałym widokiem na płytę postojową lotniska oraz pysznościami z woka lub z grilla albo różnorodnymi potrawami z makaronów.

Przy ładnej pogodzie dodatkowo można usiąść na tarasie dla odwiedzających i tam rozkoszować się smakiem potraw i napojów.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą zarezerwować stolik, zespół działu gastronomii lotniska jest do Państwa dyspozycji pod następującym numerem telefonu: +49.231.9213-830

Informujemy, że Bella Vista jest zamknięta do odwołania.

WESTBar

West bar dortmund airport

WESTBar znajduje się za punktem kontroli bezpieczeństwa w kierunku bramek 0-6. Asortyment obejmuje napoje, przekąski, literaturę i wyroby tytoniowe.