Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Pegasus zwiększa częstotliwość lotów

Codzienne loty z Dortmundu do Stambułu

Skyline istanbul dortmund airport
Skyline von Istanbul © Avigator Fortuner / shutterstock.com

Turecka linia lotnicza Pegasus Airlines w dalszym ciągu zwiększa swoją ofertę lotów z portu lotniczego w Dortmundzie do Sabiha Gökçen w Stambule. Po wprowadzeniu połączenia w grudniu ubiegłego roku, wraz z uruchomieniem letniego rozkładu lotów w kwietniu, zwiększono tygodniową liczbę wylotów z trzech do pięciu. W związku ze szczytem sezonu podróży niskobudżetowy przewoźnik ponownie zwiększa częstotliwość, dzięki czemu od 2 lipca 2024 r. między Dortmundem a turecką metropolią będą realizowane codzienne loty.

Guido Miletic, dyrektor ds. usług lotniskowych, marketingu i sprzedaży, z zadowoleniem przyjmuje ogłoszenie linii lotniczej: „Jesteśmy podekscytowani dodatkową ofertą Pegasusa. Połączenie ze Stambułem było pożądane od dawna i doceniamy je tym bardziej, że można teraz dotrzeć do tego popularnego miejsca w jeszcze bardziej elastyczny sposób.” Dzięki połączeniu lotnisko w Dortmundzie nie tylko oferuje dostęp do jednego z najpopularniejszych kierunków turystycznych, ale także do węzła Sabiha Gökçen i wielu innych atrakcyjnych miejsc.

Loty z rozszerzonej oferty można już rezerwować za pośrednictwem Pegasusa i strony internetowej portu lotniczego. Oferta ta początkowo obowiązuje do końca bieżącego letniego rozkładu lotów.