Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Wizz Air rozszerza swoją siatkę połączeń

Nowe połączenie lotnicze z Dortmundu do Craiova od 30.10.2023 r.

Wizz air

Port lotniczy w Dortmundzie ma przyjemność ogłosić, że loty z Wizz Air z Dortmundu do Craiova, fascynującego miasta na południu Rumunii, będą oferowane od 30 październik 2023 roku. Wraz z dodaniem tej trasy, lotnisko w Dortmundzie rozszerza swoją siatkę połączeń i oferuje pasażerom możliwość odkrywania różnorodnych miejsc docelowych. Wizz Air planuje oferować tę trasę dwa razy w tygodniu, umacniając swoją obecność w Rumunii dzięki dziewiątej lokalizacji w tym kraju.

Craiova, urocze miasto na południu Rumunii, znajduje się w trójkącie granicznym między Serbią i Bułgarią. Historia i dziedzictwo kulturowe tego regionu sprawiają, że Craiova jest fascynującym miejscem dla turystów z całego świata. Miasto oferuje wiele atrakcji, w tym zabytkowe budynki, muzea, parki i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fascynująca historia, chcesz poznać lokalne tradycje i zwyczaje, czy też chcesz odkrywać piękną przyrodę okolicy, Craiova ma coś do zaoferowania dla każdego.

"Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom tak zróżnicowaną lokalizację" - powiedział Ludger van Bebber, dyrektor zarządzający lotniska w Dortmundzie. "Craiova to wspaniałe miasto o bogatej historii i wyjątkowej kulturze. Nowe loty z Dortmundu otwierają przed naszymi pasażerami wspaniałe możliwości odkrywania tej ekscytującej lokalizacji."

Wprowadzenie połączenia lotniczego z Dortmundu do miasta Craiova podkreśla zaangażowanie lotniska w Dortmundzie w oferowanie pasażerom szerokiego wyboru miejsc docelowych, jednocześnie ułatwiając dostęp do wschodzących miast w Europie. Dzięki rosnącej siatce połączeń i dużej liczbie miejsc docelowych, lotnisko w Dortmundzie pomaga w dalszym zwiększaniu atrakcyjności regionu i wzmacnianiu ruchu lotniczego w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Loty do Craiovej można rezerwować na naszej stronie internetowej lub na wizzair.com.