Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Rozpoczęcie sezonu zimowego

Lotnisko w Dortmundzie wprowadza Zimowy rozkład lotów 

Bosporus bruecke istanbul dortmund airport
Bosporus Brücke in Istanbul © istock.com / Muhur

29 października, wraz ze zmianą czasu z letniego na zimowy, wchodzi w życie zimowy rozkład lotów lotniska w Dortmundzie. Sezon zimowy sięgający marca przyszłego roku oferuje entuzjastom podróży z Dortmundu szeroki wybór destynacji. Do wyboru jest łącznie 38 miejsc w 20 różnych krajach.

W sieci tras w miesiącach zimowych znajdują się kilka razy w tygodniu również ulubione trasy do Londynu, Katowic i Palma de Mallorca. Równie atrakcyjne miejsca, takie jak Wilno czy Gdańsk, przekonują szeroką ofertą możliwości zwiedzania, a dzięki klimatycznym jarmarkom bożonarodzeniowym są szczególnie warte odwiedzenia od końca listopada do początku stycznia. Dla podróżujących, którzy poszukują dwucyfrowych temperatur, loty do Izmiru, Porto lub Salonik są najbardziej zachęcającą perspektywą. Dla entuzjastów sportów zimowych szczególnie warte uwagi są odbywające się dwa razy w tygodniu loty do Braszowa. Imponujące śnieżne krajobrazy Karpat oferują malownicze zimowe tło i zapraszają na długie wypady narciarskie i snowboardowe.

Nowe trasy lotów w zimie

Bardziej szczegółowe informacje i cenne wskazówki dotyczące podróży można znaleźć w cyfrowym przewodniku na stronie internetowej lotniska pod adresem https://www.dortmund-airport.de/reisefuehrer (niestety dostępne tylko w języku niemieckim)