Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Rozpoczęcie sezonu letniego z nowym rozkładem lotów

43 kierunków z Dortmundu

Sommerziele 2023 dortmund airport

W niedzielę 26 marca 2023 roku Dortmund Airport rozpoczął sezon letni i oferuje przeloty do łącznie 43 miejsc w 22 krajach. W urozmaiconej ofercie kierunków znajdzie się coś dla amatorów kultury, natury i odpoczynku.

Osoby, które tęsknią za słońcem, plażą i morzem, mogą wybierać spośród miejsc w Hiszpanii (Alicante / Malaga / Palma de Mallorca), Grecji (Kreta / Rodos / Saloniki) lub na wybrzeżu Morza Czarnego (Warna / Zonguldak).

Miłośnicy natury również znajdą coś dla siebie. Regiony wokół Antalyi, Katanii (Sycylia) lub polskie Mazury z Olsztynem słyną z zachwycających krajobrazów.

Port lotniczy w Dortmundzie to dobry wybór również w przypadku wycieczek do miast. Londyn, Rzym, Porto lub nowość w ofercie – Erywań – oferują zwiedzającym atrakcje kulturalne i niezapomniane wrażenia.

„Cieszymy się, że w tym roku również możemy zaoferować naszym pasażerom bogatą ofertę kierunków”, stwierdził dyrektor portu lotniczego w Dortmundzie Ludger van Bebber. „Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie i życzymy naszym pasażerom przyjemnej podróży.”

Wszystkie obsługiwane kierunki oraz możliwość rezerwacji dostępne są w witrynie internetowej portu lotniczego w Dortmundzie.