Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Rosnąca oferta lotów na Majorkę

Począwszy od lata 2024 roku będzie można polecieć do Palmy liniami lotniczymi Condor

Condor a320 sunshine 0
A320 Sunshine |© Condor

Uwaga fani Majorki: Od lata 2024 r. kolejna linia lotnicza będzie latać z Dortmundu na Baleary. Wraz z rozpoczęciem wakacji w Nadrenii Północnej-Westfalii niemieckie linie lotnicze Condor będą teraz obsługiwać popularne połączenie do Palma de Mallorca trzy razy w tygodniu — w poniedziałki, czwartki i soboty. Loty odbywają się samolotami Airbus 320 mogącymi pomieścić do 180 pasażerów.

„Połączenie do Palmy cieszy się od lat dużą popularnością” – wyjaśnia Guido Miletic, dyrektor ds. usług lotniskowych oraz marketingu i sprzedaży. „Tym bardziej cieszy fakt, że w przyszłym roku oferta będzie dalej rozszerzana o wakacyjne linie lotnicze Condor. Dodatkowe loty uzupełniają istniejącą ofertę i zapewniają naszym podróżnym jeszcze większy wybór i elastyczność podczas planowania wakacji” — dodaje Miletic. Condor to jedna z najlepszych wakacyjnych linii lotniczych na świecie. Nowa oferta lotów jeszcze bardziej zwiększy różnorodność linii lotniczych dostępnych na lotnisku i wzmocni atrakcyjność lokalizacji.

Majorka — hiszpańska wyspa śródziemnomorska od dawna jest jednym z najczęściej wybieranych na lotnisku w Dortmundzie kierunków przez cały rok. Jako największa wyspa w Hiszpanii, Majorka zachwyca swoją różnorodnością i jest cenionym kierunkiem podróży dla osób zainteresowanych kulturą, aktywnych urlopowiczów i miłośników plaż. Po Eurowings i Ryanair Condor jest trzecią linią lotniczą oferującą loty z Dortmundu do popularnego miejsca.

Bilety można już rezerwować za pośrednictwem Condor