Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Z Dortmundu do Hévíz (Balaton)

Wizz Air oferuje loty do nowego miejsca na Węgrzech

Balaton ungarn plattensee web  1
Balaton/Ungarn/Plattensee; ©Tamas Perlaki | iStock

Linie lotnicze Wizz Air poszerzają swoją ofertę lotów z lotniska Dortmund Airport: od tego lata pasażerowie mają możliwość podróży liniami Wizz Air bezpośrednio z Dortmundu nad Balaton. To największe jezioro w Europie Środkowej co roku przyciąga wielu niemieckich turystów – miłośnicy kąpieli, sportów wodnych, wędrówek i zabiegów SPA oraz kuracjusze na pewno będą zadowoleni.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom kolejny cel podróży w już i tak bogatym letnim rozkładzie lotów. Hévíz wspaniale uzupełnia dotychczasową ofertę przewoźnika Wizz Air, który obsługuje głównie kierunki w Europie Wschodniej”, informuje Guido Miletic, szef działu usług lotniskowych i marketingu na lotnisku Dortmund Airport.

Połączenie lotnicze będzie oferowane od 16 czerwca dwa razy w tygodniu. Pasażerowie będą mogli podróżować do zachodnich Węgier w czwartki i niedziele. 

O Wizz Air

Szybko rozwijające się niskobudżetowe linie lotnicze posiadają nowoczesną flotę 149 samolotów Airbus A320, A321, A320neo i A321neo, których średnia wieku wynosi pięć lat. Niedawno agencja ratingowa https://www.airlineratings.com uznała Wizz Air za jednego z dziesięciu najbezpieczniejszych przewoźników na świecie.