Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Odbył się pierwszy lot do Rzymu

Wizz Air rozbudowuje sieć połączeń

Erstflug rom dortmund airport
Dortmund Airport I Hans Jürgen Landes

Dzisiaj po południu odbył się pierwszy start samolotu węgierskich linii lotniczych Wizz Air z Dortmundu do Rzymu. Guido Miletic, szef działu usług lotniskowych i marketingu, pozdrowił załogę na płycie lotniska.

Pasażerowie mogą teraz kilka razy w tygodniu podróżować z Dortmundu na lotnisko Rzym-Fiumicino (FCO). Można już rezerwować loty do czerwca 2023 roku.

„Cieszymy się z nowej oferty, która spełnia oczekiwania wielu naszych pasażerów. Wizz Air uzupełnia już i tak bogatą ofertę połączeń o kolejny atrakcyjny kierunek”, powiedział Guido Miletic. Wizz Air obsługuje przede wszystkim połączenia z Dortmundu do wschodnioeuropejskich miast, takich jak Katowice, Belgrad i Płowdiw. Oferta we Włoszech obejmuje oprócz Rzymu również Sycylię.

Najnowszy cel tego przewoźnika – Rzym, stolica Włoch – należy do najpopularniejszych celów podróży w Europie i jest osiągalny w krótkim czasie. Po zaledwie dwóch godzinach lotu na pasażerów czeka Wieczne Miasto – znane zwłaszcza z historycznych zabytków i tak zwanego włoskiego dolce vita.

Dortmund Airport życzy udanej podróży!