Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Nowy pas Fast Line na lotnisku w Dortmundzie

Pas Fast Line do kontroli bezpieczeństwa oszczędza czas przed odlotem

Dtm fahnen preview 1

Od 10 stycznia pasażerowie na lotnisku w Dortmundzie mogą korzystać z dodatkowego wejścia do kontroli bezpieczeństwa: Pas Fast Line umożliwia ominięcie regularnej kolejki przed wejściem do strefy bezpieczeństwa. Dostawcą nowej usługi na lotnisku w Dortmundzie jest brytyjski partner ParkVia Ltd., który oferuje porównywanie cen miejsc parkingowych oraz sprzedaje bilety Fast Lane w 400 lokalizacjach na całym świecie.

Bilety są dostępne tylko przez Internet

Biletów Fast Lane nie można kupić na miejscu, a jedynie przez Internet. Dzięki współpracy ParkVia z różnymi liniami lotniczymi, takimi jak Wizz Air, dostęp można zarezerwować bezpośrednio przy rezerwacji lotu. Aby uniknąć ewentualnych kolejek, bilet można też kupić indywidualnie. Bezpośrednie wejście do kontroli bezpieczeństwa jest więc dostępne dla wszystkich pasażerów, niezależnie od wybranej przez nich linii lotniczej. 

Szybciej do bramki 

ParkVia uzupełnia istniejącą ofertę portalu turystycznego Kiwi.com, który umożliwia korzystanie z pasa Fast Lane dla lotów tranzytowych przez Dortmund i skraca czas oczekiwania przed lotami przesiadkowymi.

Pasażerowie odlatujący znajdą dostęp do pasa Fast Lane na terminalu lotniska w Dortmundzie w punkcie kontrolnym B. Nowa usługa jest szczególnie przydatna dla pasażerów mających napięty rozkład lotów. Należy jednak przewidzieć wystarczająco dużo czasu na odprawę i kontrolę: Z reguły lotnisko w Dortmundzie zaleca, aby pasażerowie przybyli na lotnisko co najmniej dwie godziny przed odlotem. 

Informacje o ParkVia

ParkVia Ltd. jest brytyjską firmą z siedzibą w Manchesterze. Firma pośredniczy w sprzedaży miejsc parkingowych i dodatkowych produktów turystycznych od ponad 2000 dostawców za pośrednictwem własnych stron internetowych i powiązanej sieci partnerskiej. W dziedzinie parkowania na lotniskach ParkVia określa się jako lider rynku europejskiego.