Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Wizz Air ogłasza letni rozkład lotów

45 destynacji w 24 krajach

Wizz air

Loty przewidziane w rozkładzie letnim węgierskich linii lotniczych Wizz Air z lotniska w Dortmundzie w większości są już dostępne do rezerwacji. Linie planują od kwietnia do października połączenia bezpośrednie z Dortmundu do 45 destynacji w 24 krajach. „Zakładamy, że w ciągu najbliższych tygodni i miesięcy liczba destynacji jeszcze się zwiększy. Jednak już teraz oferta połączeń dostępna dla pasażerów jest bardzo szeroka” – mówi Guido Miletic, dyrektor ds. obsługi lotniskowej i marketingu na lotnisku w Dortmundzie.

„Oczywiście pragniemy zapewnić pasażerom, szczególnie w obecnych czasach, maksimum elastyczności” – wyjaśnia Andras Rado, rzecznik linii Wizz Air. Dzięki dodatkowej usłudze WIZZ Flex pasażer może zmienić lub odwołać każdą rezerwację do trzech godzin przed odlotem.

W szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy preferuje plażowanie, aktywny wypoczynek, czy zwiedzanie miast. W sezonie letnim linie Wizz Air zapewnią pasażerom szerokie możliwości dostępne bezpośrednio z lotniska w Dortmundzie – poznawanie wyjątkowej kultury Islandii w Rejkiawiku, zwiedzanie Akropolu w Atenach, kosztowanie idealnej pizzy na Sycylii, odkrywanie greckich wysp, czy też plażowanie na niekończących się plażach Fuerteventury.

Miłośnikom urozmaiconych wakacji polecamy szczególnie Cypr: krajobraz tej trzeciej pod względem wielkości wyspy Morza Śródziemnego zaprasza nie tylko na kąpiele słoneczne. Wysokie góry i malownicze lasy są także doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Osoby, które preferują urlop w mieście, będą szczęśliwe w Wiedniu – kipiącej życiem stolicy Austrii – lub w obfitującym w zabytki i atrakcje turystyczne Budapeszcie. Do rozkładu lotów wracają także lubiane destynacje położone w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Chorwacji.