Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

SunExpress znów lata z Dortmundu

Możliwość bezpośredniego lotu do Turcji

Sunexpress izmir dortmund airport

Od weekendu SunExpress znów regularnie lata z Dortmundu do Izmiru. Podróżni mogą korzystać z tego połączenia w miesiącach letnich w każdy wtorek i sobotę. „Cieszymy się, że SunExpress po ponad roku przerwy spowodowanej epidemią koronawirusa znów ma w swojej ofercie tę popularną trasę. Dzięki temu pasażerowie mogą wreszcie znowu latać z Dortmundu bezpośrednio do Turcji”, powiedział Guido Miletic, Dyrektor Działu Usług Lotniczych i Marketingu.

„To dobra wiadomość nie tylko dla turystów, lecz również dla obywateli pochodzenia tureckiego, którzy chętnie korzystali z tego połączenia, aby odwiedzać krewnych i przyjaciół za granicą”, wyjaśnia Miletic. Dzięki ofercie tras krajowych obsługiwanych przez SunExpress pasażerowie z Izmiru mogą się dostać do miejsc w całej Turcji. Z połączenia między Dortmundem i Izmirem w roku 2019 skorzystało 17 000 podróżnych.

„Nareszcie znów można wybrać się na urlop! Czy jest w Niemczech ktoś, kto jeszcze nie potrzebuje urlopu?”, pyta Peter Glade, Dyrektor Handlowy w SunExpress. „Pochodzę z Zagłębia Ruhry i wiem, jak popularna jest tam Turcja – zwłaszcza Izmir z wylotem z Dortmundu to jeden z najpopularniejszych kierunków. Tym bardziej się cieszymy, że znów możemy wielu urlopowiczom w okresie wakacyjnym zaoferować przeloty i umożliwić odwiedziny u przyjaciół i rodziny.”