Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Eurowings ogłasza nowe połączenia

Lotnisko Dortmund staje się oficjalnym portem macierzystym drużyny BVB Airbus

Mannschaftsairbus dortmund airport

  • Eurowings znacząco rozszerza zakres usług w Dortmundzie
  • Alicante, Malaga, Katania, Neapol, Heraklion i Kavala nowe kierunki od zaraz od września 2021 r.
  • Spółka-córka Lufthansy od czerwca stacjonować będzie z drugim samolotem w Zagłębiu Ruhry

Linie lotnicze Eurowings stawiają na Dortmund: W letnim rozkładzie lotów na rok 2021 spółka-córka Lufthansy znacznie rozszerzy swoją ofertę i zaoferuje podróżnym z Dortmundu sześć kolejnych atrakcyjnych miejsc urlopowych w Hiszpanii, Włoszech i Grecji. Nowe kierunki turystyczne: Alicante, Malaga, Katania, Neapol, Heraklion i Kavala uzupełniają istniejące połączenia, które Eurowings już z powodzeniem obsługuje do węzła Lufthansy w Monachium, jak również do Splitu i na Majorkę. W szczególności Eurowings rozszerzył swoje połączenia z popularną wyspą Balearów.

"BVB Team Airbus" stałym gościem w Dortmundzie

Aby obsłużyć rozszerzony program letni, od czerwca 2021 r. Eurowings będzie mieć do dyspozycji w Zagłębiu Ruhry drugi samolot. W tym kontekście "BVB Team Airbus" - motyw fotograficzny znany w całej Europie dzięki specjalnemu lakierowaniu w kolorze czarno-żółtym - w przyszłości będzie również stałym gościem w Dortmundzie i będzie startował ze swojego macierzystego lotniska w Zagłębiu Ruhry. Oznacza to, że kibice piłkarscy z regionu będą mieli okazję częściej niż dotychczas spotykać się ze "swoim samolotem BVB".

"Dortmund to nie tylko dom naszego partnera Borussii Dortmund, to także miejsce, w którym leżą korzenie Eurowings" - powiedział prezes Eurowings Jens Bischof. "Dlatego też czujemy się szczególnie związani z tym lotniczym miejscem i z należytą ostrożnością rozszerzamy naszą ofertę lotów. W tym celu ściśle przestrzegamy naszych wiodących w branży koncepcji higieny. Razem ze wszystkimi dortmundczykami cieszymy się, że Airbusy drużyny BVB mogą teraz częściej startować właśnie tutaj."

Bezpłatne środkowe miejsce zarezerwowane na wszystkie loty Eurowings z Dortmundu

Tak jak w przypadku wszystkich lotów Eurowings, pasażerowie mogą zarezerwować wolne środkowe miejsce z Dortmundu z wyprzedzeniem już za 10 euro i zarezerwować je online na stronie eurowings.com. Bezpłatne miejsce środkowe można również zarezerwować w późniejszym terminie za pośrednictwem telecentrum lub nawet tuż przed odlotem przy stanowisku odprawy. Rezerwacji można dokonać pod warunkiem, że na zarezerwowany lot jest jeszcze wystarczająco dużo wolnych miejsc. Jeśli pasażer zdecyduje się na skorzystanie z oferty, wolne miejsce zostaje zablokowane wraz z rezerwacją i tym samym gwarantuje się, że nie zostanie przydzielone gdzie indziej.

Przegląd letnich celów podróży 2021 z Dortmundu

Niemcy

Chorwacja

Hiszpania

Włochy

Grecja