Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Wystartował pierwszy samolot do Pałągi

Wizz Air rozszerza swoją ofertę w Dortmundzie.

Erstflug palanga dortmund airport 21.04.2019
Die Wizz Air-Crew des Erstflugs und Vertreter des Dortmund Airport | © Dortmund Airport - Hans Jürgen Landes

W Niedzielę Wielkanocną pierwsi podróżni skorzystali z okazji, aby polecieć z Wizz Air do popularnego kurortu wypoczynkowego w Połądze. Dwa razy w tygodniu, w niedzielę i w środę, węgierskie linie lotnicze oferują loty do bałtyckiego kurortu na Litwie. Guido Miletic, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży na lotnisku w Dortmundzie, i Davina Ungruhe, rzecznik prasowy na lotnisku w Dortmundzie, powitali załogę na płycie lotniska.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom lot do Pałągi, popularnej, ale nie zatłoczonej destynacji nad Morzem Bałtyckim. W ten sposób odpowiadamy na zapotrzebowanie w regionie i rozszerzamy naszą ofertę na lato” — powiedział Guido Miletic.

Połąga stała się znana jako popularne uzdrowisko i ośrodek wypoczynkowy. W mieście liczącym 17 000 mieszkańców wczasowicze mogą się spodziewać dużego wyboru hoteli, kempingów, a także długiej promenady nad morzem oraz z molo. Liczne restauracje, kawiarnie i dyskoteki ożywiają to wakacyjne miejsce, które jest znane z białych piaszczystych plaż, wydm i czystego powietrza.