Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Parking bez rezerwacji

Bilety z funkcją portfela pozwalające na wjazd na lotnisko w Dortmundzie bez papierowych dokumentów

Parken am flughafen dortmund 1

Planowanie podróży odbywa się obecnie błyskawicznie. Loty i hotele rezerwuje się bezproblemowo. Ale przejdźmy do szczegółów. Dojazd na lotnisko odgrywa ważną rolę. Im lepiej to przemyślisz, tym szybciej i spokojniej zaczniesz wakacje.

Czas pomyśleć o parkingu

Przejazd własnym samochodem z domu do terminala na lotnisku jest często najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do celu. Znasz to: Walizki spakowane, ale wszyscy są zdenerwowani przed podróżą. Dzieci marudzą, a jeszcze jest dość wcześnie. Nie udało się zorganizować podwózki na lotnisko, a transport publiczny... no tak... Najprostszym sposobem jest wsiąść do własnego samochodu i pojechać prosto na lotnisko. W drodze powrotnej jest tak samo komfortowo, wysiadasz z samolotu, wsiadasz do samochodu i w mgnieniu oka jesteś w domu.

Prosta i wygodna rezerwacja parkingu przez Internet

Ale czy to nie będzie drogo? A co, jeśli wszystkie miejsca parkingowe są zajęte? Rezerwując miejsce parkingowe na lotnisku w Dortmundzie przez Internet, nie tylko zabezpieczasz sobie miejsce parkingowe, ale również korzystasz ze szczególnie atrakcyjnych cen. 14 dni parkowania możliwe już od 19 euro*.

Wystarczy określić datę podróży i preferowane miejsce parkingowe. Zaraz po wprowadzeniu danych osobowych otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawiera łącze do dokumentu PDF z danymi rezerwacji oraz kod QR (ang. Quick Response — szybka odpowiedź). Wydrukuj plik PDF i przytrzymaj dokument z kodem QR przed odpowiednim czytnikiem przy wjeździe na parking wielopoziomowy. Twoja rezerwacja jest zarejestrowana i zagwarantowana. Przy dokonywaniu rezerwacji nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Integracja z funkcją portfela

Ponadto potwierdzenie rezerwacji jest zintegrowane z funkcją portfela, która umożliwia przechowywanie biletu parkingowego online w cyfrowym portfelu w telefonie komórkowym. Wydrukowany dokument PDF może być nadal używany, ale nie jest już obowiązkowy.

Parkowanie na lotnisku w Dortmundzie

Codziennie na lotnisku w Dortmundzie do dyspozycji pasażerów i gości jest około 5000 miejsc parkingowych w różnych kategoriach cenowych. Niewielkie odległości do terminala i rozsądne ceny sprawiają, że są one szczególnie atrakcyjne. Zespół obsługi jest na miejscu przez całą dobę. Wszystko na temat garaży, miejsc parkingowych, wskazówki i informacje specjalne można znaleźć w sekcji „Parking” na stronie internetowej Dortmund Airport. Lub bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

* Cena w wysokości 19 euro zawiera ustawowy podatek VAT i obowiązuje przez cały okres parkowania przez min. 8 i maks. 14 dni na parkingu P6 w „Taryfie brązowej”. Okres rezerwacji z góry wynosi min. 30 dni i maks. 365 dni. Anulowanie rezerwacji nie jest niestety możliwe, jednak można ją bezpłatnie zmienić do 2 godzin przed terminem jej rozpoczęcia. Liczba dostępnych miejsc parkingowych w tej cenie jest ograniczona. Cena jest dostępna tylko w sklepie internetowym Dortmund Airport pod adresem parken.dortmund-airport.de. Płatności można zrealizować kartą kredytową lub za pośrednictwem usługi PayPal. Przy rezerwacji przez Internet nie są pobierane dodatkowe opłaty.