Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Laudamotion ogłasza loty z lotniska w Dortmundzie

Od marca 2020 roku codziennie do Wiednia

Lauda airbus a320 1
© Laudamotion GmbH

Linie lotnicze Laudamotion od 29 marca 2020 roku będą latać codziennie z lotniska w Dortmundzie do Wiednia. Austriackie linie lotnicze uzupełnią ofertę Wizz Air na trasie z letniego rozkładu lotów w 2020 roku. Wiedeń jest już jednym z najpopularniejszych kierunków lotów z Dortmundu. W pierwszych dziewięciu miesiącach 2019 r. prawie 81 000 pasażerów skorzystało z bezpośredniego połączenia.

Guido Miletic, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży dla lotniska w Dortmundzie, planuje przylot z Dortmundu, aby ogłosić dołączenie nowej linii lotniczej. Z przyjemnością witamy linie lotnicze Laudamotion w Dortmundzie. To wyraźnie pokazuje, że lotnisko w Dortmundzie staje się coraz atrakcyjniejsze nie tylko dla podróżnych, lecz również dla linii lotniczych. Oferta Laudamotion dobrze uzupełnia dotychczasowe połączenia linii Wizz Air do Wiednia.

Stolica Austrii jest jedną z najatrakcyjniejszych metropolii w Europie i oprócz katedry św. Szczepana, hiszpańskiej szkoły jazdy konnej i pałacu Schönbrunn, oferuje wiele innych atrakcji turystycznych.