Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Nowy cel w zasięgu wzroku: Z Dortmundu do Połągi na Litwie

Wizz Air ogłasza nowe połączenie lotnicze na lato 2019 roku.

Wizz aircraft3

Od 21 kwietnia 2019 r. węgierskie linie lotnicze Wizz Air zapraszają klientów portu lotniczego w Dortmundzie na bezpośredni lot do Połągi na Litwie. Dwa razy w tygodniu podróżni będą mogli polecieć z lotniska Dortmund do atrakcyjnego turystycznie nadmorskiego kurortu nad Bałtykiem.

Połąga – miasto liczące około 20 000 mieszkańców – jest popularnym uzdrowiskiem i ośrodkiem wypoczynkowym. Po przyjeździe turyści mogą liczyć na duży wybór hoteli, kempingów i mogą korzystać z długiej promenady plażowej oraz molo. Liczne restauracje, kawiarnie i dyskoteki ożywiają to wakacyjne miejsce, które jest znane z białych piaszczystych plaż, wydm i czystego powietrza.

Można się stąd wybrać na wycieczkę na Mierzeję Kurońską z jej unikalnym krajobrazem. Z pobliskiego portu w Kłajpedzie kursuje transport wahadłowy między lądem stałym Litwy a Smiltyne, częścią miasta położoną na mierzei. Oprócz tras do litewskiego parku przyrodniczego jest dostępny szeroki wachlarz połączeń morskich do Skandynawii.

Aby skorzystać z połączenia lotniczego do Połągi, można już teraz zarezerwować bilety lotnicze za pośrednictwem strony internetowej Wizz Air.