Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Już teraz pomyśl o parkowaniu!

Zagwarantuj sobie miejsce parkingowe na terenie Dortmund Airport już w cenie 19 € za cały okres parkowania.

Parken

W wielu miejscach planowanie urlopów na rok 2018 toczy się pełną parą albo już zostało zakończone. Lot został zarezerwowany z rabatem za wczesną rezerwację, wymarzony hotel zapewniony po cenie promocyjnej. A jak przedstawia się kwestia dojazdu i wyjazdu? Gdzie podczas urlopu ma stać samochód?

Już teraz zapewnij sobie korzystną cenę za miejsce parkingowe na terenie Dortmund Airport na czas urlopu w 2018 r. Kto rezerwuje wcześniej (z wyprzedzeniem co najmniej 30, a maksymalnie 365 dni), ma największe szanse na otrzymanie miejsca parkingowego już w cenie 19 €*.

A teraz najlepsza wiadomość: Jest to cena nie za dzień, ale za cały okres parkowania od co najmniej 8 dni do maksymalnie 14 dni. Taką cenę można otrzymać wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego Dortmund Airport. Rezerwacji nie można anulować, można jednak bezpłatnie wprowadzać do niej zmiany do 2 godzin przed jej rozpoczęciem.

Zarezerwuj teraz swoje miejsce parkingowe na stronie parking.dortmund-airport.pl.


Parkuj na terenie Dortmund Airport już za 19 €

*) Cena zawiera podatek VAT i obejmuje cały okres parkowania: co najmniej 8 dni, a maksymalnie 14 dni, na parkingu P6 w Taryfie Brązowej. Miejsce należy rezerwować co najmniej 30 dni wcześniej, a maksymalnie 365 dni wcześniej. Niestety nie ma możliwości anulowania rezerwacji – można jednak bezpłatnie wprowadzać do niej zmiany do 2 godzin przed jej rozpoczęciem.

Liczba miejsc parkingowych dostępnych w tej cenie jest ograniczona. Cenę taką można uzyskać wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego Dortmund Airport na stronie parking.dortmund-airport.pl. 

Płacić można kartą kredytową lub przez PayPal. W przypadku rezerwacji internetowych nie ma dodatkowych opłat.