Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Bezpośredni lot z Dortmundu do Tirany

Uruchomiono jedno bezpośrednie połączenie z Nadrenii Północnej-Westfalii do Tirany

Pressebild erstflug tirana
Pierwszy lot: Guido Miletic (po prawej), dyrektor lotniska w Dortmundzie ds. marketingu i sprzedaży, Kreuza Lubonja (druga od prawej), dyrektor lotniska Tirana ds. marketingu, oraz załoga samolotu. 

Wczoraj wieczorem pierwsza maszyna wystartowała na nową trasę z Dortmundu do Tirany. Stolica Albanii jest pierwszą z pięciu nowych destynacji, które węgierska linie lotnicze Wizz Air wprowadzają w swoim zimowym rozkładzie lotów. Pierwszy lot: Guido Miletic (po prawej), dyrektor lotniska w Dortmundzie ds. marketingu i sprzedaży, Kreuza Lubonja (druga od prawej), dyrektor lotniska Tirana ds. marketingu, oraz załoga samolotu i kwiaty. Loty do Tirany odbywają się do trzech razy w tygodniu i zapewniają podróżującym bezpośrednie połączenie z Nadrenii Północnej-Westfalii do stolicy Albanii.

Położone u podnóża Gór Dajti i nad brzegiem rzeki Lany miasto zamieszkiwane przez około pół miliona osób jest cenione przez mieszkańców i turystów za bliskość wybrzeża. Latem Tirana stanowi również doskonały punkt wyjściowy pozwalający spędzić urlop na plaży w jednym z położonych w pobliżu ośrodków wypoczynkowych. Ponadto Tirana oferuje atrakcje kulturalne, takie jak Historyczne Muzeum Narodowe, Pałac Kultury czy Opera na centralnym placu Skanderberg.

Podróżni mogą zarezerwować bilety lotnicze bezpośrednio na stronie internetowej lotniska Dortmund Airport pod adresem www.dortmund-airport.pl/rozklad-lotow