Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Jedna witryna na różne urządzenia

Witryna internetowa lotniska w Dortmundzie

Schneller zugriff auf website durch lesezeichen news

Witryna lotniska w Dortmundzie jest wyświetlana w prawidłowym formacie na wszystkich typach urządzeń — komputerach, smartfonach i tabletach. Użytkownik musi jedynie wywołać domenę www.dortmund-airport.pl, a witryna otworzy się automatycznie we właściwym widoku. Obsługiwane są także różne przeglądarki, np. Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome i Safari. Nie trzeba już dostosowywać w nich okna. Zarówno zawartość, jak i układ strony są dopasowane do urządzenia. 

Komfortowe użytkowanie witryny jest możliwe dzięki kompleksowej modernizacji technologii WWW i pracom programistycznym przeprowadzonym w ubiegłym roku. Jest to nowoczesna witryna responsywna, tj. rozpoznaje rodzaj używanego urządzenia i reaguje na różne metody wprowadzania poleceń za pomocą myszki (klikanie i przeciąganie) lub ekranu dotykowego (dotykanie i przesuwanie). 

Szybki dostęp do witryny dzięki skrótom

Nowa wersja strony internetowej dortmundzkiego lotniska jest przejrzysta i wygodna w użyciu na każdym urządzeniu. Wszelkie potrzebne informacje można znaleźć bez czasochłonnego wyszukiwania. Najszybciej można do niej dotrzeć, klikając skrót na ekranie głównym smartfonu lub tabletu. Aby dodać taki skrót, wystarczy wykonać kilka czynności: 

Smartfony z systemem Android:

  1. Otworzyć stronę www.dortmund-airport.pl w przeglądarce internetowej.
  2. Dotknąć symbolu trzech kropek w prawym górnym rogu obok paska adresu.
  3. Dotknąć przycisku „Dodaj do ekranu głównego".

Smartfony z systemem iOS:  

  1. Otworzyć witrynę www.dortmund-airport.pl w przeglądarce Safari.
  2. Na dolnym pasku narzędzi dotknąć ikony kwadratu ze strzałką w górę.
  3. W wyświetlonym oknie dotknąć przycisku „Do ekranu początk.“.
  4. W trakcie nadawania skrótowi nazwy proponowana jest automatycznie nazwa „Dortmund Airport (DMT)"; dotknąć opcji „Dodaj".