Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Heinemann poszerza ofertę

Otwarcie drugiego sklepu wolnocłowego Heinemann

News heinemann erweitert angebot

Heinemann zaprasza do nowo otwartego sklepu wolnocłowego, w którym można przed wylotem miło spędzić czas na zakupach. To już drugi punkt tej firmy na dortmundzkim lotnisku. Znajduje się on we wschodniej części budynku tuż obok bramek 7–12. Wszyscy pasażerowie z ważnymi kartami pokładowymi mogą tu kupić perfumy, kosmetyki i alkohole w korzystnych cenach. Zachęcamy również do zapoznawania się z szeroką ofertą pierwszego sklepu Heinemann, który znajduje się między bramką 4 a sklepem West Bar.    

Osoby podróżujące do krajów spoza Unii Europejskiej i na Wyspy Kanaryjskie mogą tak jak dotychczas kupować papierosy, cygara i tabaki bez płacenia podatku i bez ograniczeń. Muszą przy tym jednak przestrzegać przepisów dotyczących wwozu wyrobów tytoniowych. 

Klientom, którzy już dokładnie wiedzą, co chcą kupić, Heinemann oferuje usługę zamówienia wstępnego. Jest to prosta i wygodna metoda zamawiania produktów online pod adresem www.heinemann-dutyfree.com. Zamówienie złożone przez internet można odebrać w sklepie wolnocłowym na lotnisku w Dortmundzie. Heinemann oferuje też usługę przechowywania zakupów do czasu powrotu klientów z podróży — na poziomie hali przylotów znajduje się punkt odbioru (Heinemann Pick-Up-Service). 

Udanych zakupów!