Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Z Dortmundu na wyspę Uznam

Leć z nami nad Morze Bałtyckie. Loty już od kwietnia.

Strand bansin usedom roy von elbberg
© Roy von Elbberg/Usedom Tourismus GmbH

Bezkresne 42 km. białej, piaszczystej plaży kuszą co roku tysiące plażowych piękności, zbieraczy muszli, budowniczych zamków z piasku i eksploratorów plaży do przybycia na wyspę Uznam. Szeregi turystów uzupełniają miłośnicy Wellness, rowerzyści, koneserzy, miłośnicy przyrody, poszukujący spokoju, fani sportu, żeglarstwa i wielu innych odwiedzających. Druga co do wielkości wyspa Niemiec leży na północnym krańcu kraju związkowego Meklemburgia-Pomorze Przednie (Mecklenburg-Vorpommern) i należy do najpopularniejszych atrakcji turystycznych Niemiec.

Wyspa Uznam daje poczucie bycia na właściwym miejscu. Czy to w kilkugwiazdkowym hotelu położonym bezpośrednio przy plaży, czy też w przytulnym wnętrzu kwater prywatnych bądź pensjonatu, poczujecie się zupełnie jak w domu. Wytworna willa, pobyt w gospodarstwie wiejskim czy też na łodzi mieszkalnej – słoneczna wyspa Uznam oferuje bogate i atrakcyjne możliwości spędzenia czasu zarówno latem jak i zimą. Na miłośników Welness czekają zarówno bezpłatne możliwości spędzenia czasu pod gołym niebiem – Nordic Walking, joga, talasoterapia, klimatyczne wędrówki, jak również bogata oferta Spa licznych hoteli Wellness, z zabiegami jak masaże rokitnikiem, okłady algami morskimi, kąpiele mleczne bądź piwne.    

Uznam posiada dogodne i szybkie połączenie lotnicze. Bezpośredni lot bez przesiadek z Dortmundu kończy się lądowaniem na lotnisku Heringsdorf.

Urlop na wyspie Uznam jest w zasięgu ręki. Odnośnie odpowiednich możliwości jego spędzenia możecie się Państwo poinformować w Centrali Rezerwacji Usedom Tourismus GmbH  pod nr. tel. 038375.244244 bądź też online na stronie internetowej www.usedom.de.