Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
Obszar treści głównej

Rozkład lotów w sezonie zimowym 2015/2016

Z Dortmundu szybko do celu — również zimą

Winterflugplan2016 news

Sezon zimowy 2015/2016 w pełni. W rozkładzie lotów dortmundzkiego lotniska od 25 października 2015 roku znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc docelowych w całej Europie. Z Dortmundu można polecieć do ok. 30 miast, a połączenia obsługuje obecnie dziewięciu przewoźników. Oferują oni loty m.in. do miejsc popularnych w okresie świąt Bożego Narodzenia i ferii zimowych, np. Rygi i Krakowa, a także na słoneczne wyspy takie jak Fuerteventura czy Majorka.

Jak wiadomo, do celu prowadzą różne drogi. Warto jednak wybierać te najkrótsze. Odległość między Dortmundem a Majorką wynosi zaledwie 320 kroków*, co oznacza, że słońce, plaża i hiszpańska kuchnia znajdują się zachęcająco blisko. Aby nurkować, uprawiać windsurfing czy Stand Up Paddle, wystarczy wsiąść do samolotu w Dortmundzie i wysiąść z niego niecałe pięć godzin później. Fuerteventura oferuje możliwość uprawiania sportów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

Aktualne godziny i ceny przelotów można sprawdzić w dowolnym momencie w sezonowym rozkładzie lotów w witrynie internetowej lotniska. Pasażerowie, którzy wolą sprawdzać rozkład lotów w wersji papierowej, mogą zamówić bieżące wydanie rozkładu z bezpłatną dostawą do domu. Zamówienia można łatwo złożyć w witrynie internetowej lotniska za pomocą formularza na stronie Materiały informacyjne.

*) Odległość od parkingu P1 do Gate 7 w przypadku podróży z bagażem podręcznym i i odprawy online.