Pocz¹tek strony
Obszar serwisowy
Menu witryny
  • Biuletyn
  • Materiał informacyjny
  • Często zadawane pytania
  • Formularz kontaktowy otworzy się w oknie dialogowym
Obszar treści głównej

Germania łączy Dortmund z wyspą Uznam

Teraz można rezerwować loty na terminy w okresie od 2 września do 28 października 2017 roku

Germania Crew nach einem Flug
ZaBoga Germanii na pokBadzie © Germania.

Nad pięknym Bałtykiem Germania jest wyjątkiem, ponieważ łączy brzegi tego samego kraju. Pod koniec lata zielono-białe linie lotnicze połączą Zagłębie Ruhry z wyspą Uznam: 

w każdą sobotę będą się odbywały bezpośrednie loty między Dortmundem i Heringsdorfem. Od 2 września do 28 października 2017 roku Germania oferuje jednogodzinny lot Boeingiem 737-700 na wyspę Uznam i z niej.

Wyspa Uznam to jeden z najbardziej słonecznych regionów Niemiec, słońce świeci tam przez 2000 godzin w roku. Są tam znakomite warunki do spacerów po najdłuższej w Europie promenadzie, do jazdy na rowerze, wędrówek, jazdy konnej czy golfa. Morze jest jeszcze ciepłe od lata, jego temperatura powoli się obniża, a fale rytmicznie uderzają o brzeg.

„Ta oferta to kolejny krok w kierunku oferowania produktów spoza głównego nurtu” — powiedział Claus Altenburg, dyrektor ds. sprzedaży w Germanii. Osoby szukające aktywnych, ale spokojnych form wypoczynku mogą przedłużyć lato nad Bałtykiem, a bezpośrednie połączenie Uznam — Dortmund umożliwia połączenie z Palma de Mallorca. Osoby z północnej części Niemiec mogą teraz łatwiej dotrzeć na hiszpańską wyspę. We wrześniu i październiku tego roku Germania organizuje podobne loty posezonowe z portu lotniczego Nordholz na Palma de Mallorca.

„Wyspa Uznam to ulubiony cel podróży w Nadrenii-Westfalii również po wakacjach. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku wspólnie z Germanią jako partnerem linii lotniczych oferujemy połączenie z Heringsdorf” — powiedział Udo Mager, prezes portu lotniczego w Dortmundzie. 

Bilety można rezerwować w Internecie na stronach usedom-reisen.de i flygermania.com, telefonicznie pod numerem +49 30 610 818 000 (zwykłe stawki niemieckiej sieci stacjonarnej, ceny sieci komórkowych mogą być inne) oraz w biurach podróży.

Germania to niezależna niemiecka linia lotnicza, która działa od ponad 30 lat. Na krótkich i średnich dystansach linie lotnicze z zielono-białym logo obsługują rocznie ponad 2,8 mln pasażerów. Z 20 portów lotniczych w Europie Germania utrzymuje połączenia z ponad 40 miejscami docelowymi w Europie, w Północnej Afryce oraz na Bliskim i Środkowym Wschodzie. Linie lotnicze oferują sprawdzone usługi, od bezpłatnych przekąsek i napojów bezalkoholowych i czasopism aż po co najmniej 20 kg bezpłatnego bagażu. W modelu biznesowym Germania działa w trzech obszarach: przewozów liniowych, czarterowych i gospodarczych. Razem ze swoją siostrzaną szwajcarską firmą Germania Flug AG dysponuje 25 samolotami. Ich konserwacją i obsługą zajmuje się Germania Technik Brandenburg. www.flygermania.com